Ogłoszenia 21.04.2024 – IV Niedziela Wielkanocy

1. Przeżywamy dziś IV Niedzielę Wielkanocną, Niedziela Dobrego Pasterza, obchodzimy dziś Światowy Dzień Modlitw o Powołania Kapłańskie i Zakonne. Bóg zapłać za złożone tydzień temu ofiary na tacę inwestycyjną zebraliśmy 2455 zł. W następną niedzielę będziemy gościli w naszej parafii przedstawicieli Legionu Maryji z Zamościa.

2. We wtorek Uroczystość św. Wojciecha w Nieliszu odpust.

3. W środę o godz. 17.00 Nowenna do MB a o godz. 18.00 spotkanie Legionu Maryji, o godz. 19.00 Krąg Biblijny, w czwartek o godz. 19.00 spotkanie chóru parafialnego. W piątek po Mszy św. zbiórka dla ministrantów. W sobotę o godz. 16.00 spotkanie scholii parafialnej.

4. Za posprzątanie kościoła dziękujemy rodzinom z Wólki Złojeckiej: Irenie Buryś, Edycie Adamczuk, Czesławie Smutniak, Marii Sienkiewicz. Rodziny te zakupiły kwiaty do Kościoła. Na najbliższą sobotę na godz. 9.00 zapraszamy kolejne cztery rodziny z Wólki Złojeckiej z pod numerów: 33a, 36, 37a, 37.

5. Dziękuję za wszelkie prace wykonane na rzecz parafii w tym tygodniu: Tomaszowi Wal, Bogusławowi Dworzyckiemu, Krzysztofowi Burconowi, Tomaszowi Trepiet, Krzysztofowi Herecie, Damianowi Klus, Jerzemu Dudzie.

6. W piątek Mszą św. o godz. 6.00 rano rozpoczynamy kolejne 40 godzinne nabożeństwo. Bardzo serdecznie zapraszamy do uczestnictwa w tym nabożeństwie, poprzez indywidualną adorację Najświętszego Sakramentu. Można się w zakrystii zapisywać na konkretną godzinę adoracji. Zakończenie nabożeństwa Mszą św. w sobotę o godz. 18.00 z procesją na cmentarz i modlitwą wspominkową za zmarłych. Przy wyjściu z Kościoła są wyłożone kartki wspominkowe.

7. W nadchodzącym tygodniu będziemy wspominali rocznicę śmierci zmarłych z naszej parafii którzy zmarli w dniach od 22 do 28 kwietnia: śp. Franciszka Harko 41 r. śm., Marianna Bożek 39 r. śm., Agnieszka Soboń 37 r. śm., Tadeusz Baryła, Leonard Soboń, 36 r. śm., Katarzyna Zając 34 r. śm., Agnieszka Stempel, Władysław Piasecki, Aniela Stadnik, Leon Gil 33 r. śm., Alfred Smyl 31 r. śm., Ignacy Pawlik 30 r. śm., Ludwik Antoszek 29 r. śm., Dymitr Rak 28 r. śm., Stanisława Sobieszczuk 24 r. śm., Bronisław Marchewka 19 r. śm., Zofia Burcon 18 r. śm., Mieczysław Głąb 14 r. śm., Mateusz, Damian Jasina 8 r. śm., Zbigniew Gorzkowski 7 r. śm., Róża Wlazło, Adam Sienkiewicz, Jan Dudek 6 r. śm., Danuta Jaworska 3 r. śm., Eugeniusz Piróg 2 r. śm.

WIECZNY ODPOCZYNEK RACZ IM DAĆ PANIE, A ŚWIATŁOŚĆ WIEKUISTA NIECHAJ IM ŚWIECI NA WIEKI WIEKÓW AMEN

NIECH ODPOCZYWAJĄ W POKOJU WIECZNYM AMEN